AHA25AFB-0R14
MFR.Part #
AHA25AFB-0R14
JLCPCB Part #
C1568194
Description
140mΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS