AHA25AFB-0R13
MFR.Part #
AHA25AFB-0R13
JLCPCB Part #
C1568184
Description
130mΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS