RT0805BRE07124KL
MFR.Part #
RT0805BRE07124KL
JLCPCB Part #
C865758
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS