AF1206FR-0795K3L
MFR.Part #
AF1206FR-0795K3L
JLCPCB Part #
C5560713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS