AHA50AFB-1R3
MFR.Part #
AHA50AFB-1R3
JLCPCB Part #
C1568605
Description
1.3Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS