AF0805JR-0743KL
MFR.Part #
AF0805JR-0743KL
JLCPCB Part #
C2098603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS