KTR10EZPF4533
MFR.Part #
KTR10EZPF4533
JLCPCB Part #
C2087151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS