AC1206FR-0736K5L
MFR.Part #
AC1206FR-0736K5L
JLCPCB Part #
C229575
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS