AC0603FR-0795K3L
MFR.Part #
AC0603FR-0795K3L
JLCPCB Part #
C228105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS