MFP200BRD52-24K9
MFR.Part #
MFP200BRD52-24K9
JLCPCB Part #
C3492140
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS