AC0603BRE0722KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0603BRE0722KL
JLCPCB Part #
C7209940
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS