AT0603BRE07226KL
MFR.Part #
AT0603BRE07226KL
JLCPCB Part #
C5570839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS