AC0402JR-7W33RL
MFR.Part #
AC0402JR-7W33RL
JLCPCB Part #
C6117706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS