MFR1WSFRE52-11R8
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-11R8
JLCPCB Part #
C1751797
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS