RE0805FRE0730RL
MFR.Part #
RE0805FRE0730RL
JLCPCB Part #
C6264672
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS