SQZ15AJB-1K8
MFR.Part #
SQZ15AJB-1K8
JLCPCB Part #
C3362934
Package
Plugin,P=32mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=32mm Through Hole Resistors ROHS