TR2024S15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
TR2024S15
JLCPCB Part #
C5966035
Package
SIP,14x7.5mm
Description
1 15V 18V~36V 2A 96% Short Circuit Protection、Overload protection、Automatic fault recovery SIP,14x7.5mm Isolated Power Modules ROHS