JCA0348S15
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCA0348S15
Description
-40°C ~ 100°C 1 1.00" long x 0.80" wide x 0.39" high (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm) 1.5 kV 15V 200mA 24-DIP Module, 7 Leads 3 W 36V 62368-1 75% 75V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP,UVLO Through Hole - Power Module/Power Supply ROHS