JCB0324D24
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCB0324D24
JLCPCB Part #
C5774103
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 18V~36V 2 24V 3W 63mA 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS