C822J273J60Q350
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C822J273J60Q350
JLCPCB Part #
C2979715
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS