Y5787930R310T9L
MFR.Part #
Y5787930R310T9L
JLCPCB Part #
C1488024
Description
-55℃~+125℃ 600mW 930.31Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS