Y57879K30310T9L
MFR.Part #
Y57879K30310T9L
JLCPCB Part #
C1488035
Description
-55℃~+125℃ 600mW 9.3031kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS