Y47932K37500B0L
MFR.Part #
Y47932K37500B0L
JLCPCB Part #
C1465565
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.375kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors