Y145315K0000F9L
MFR.Part #
Y145315K0000F9L
JLCPCB Part #
C1469654
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS