Y4061316R000F0W
MFR.Part #
Y4061316R000F0W
JLCPCB Part #
C4171155
Package
0603
Description
-55℃~+225℃ 120mW 316Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount