Y402528K0000Q9R
MFR.Part #
Y402528K0000Q9R
JLCPCB Part #
C4243337
Description
-55℃~+150℃ 28kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS