Y17462K37000B5L
MFR.Part #
Y17462K37000B5L
JLCPCB Part #
C4321227
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 2.37kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS