Y17452K37000B2L
MFR.Part #
Y17452K37000B2L
JLCPCB Part #
C4167607
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 2.37kΩ 250mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS