Y174620K0000Q5L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y174620K0000Q5L
JLCPCB Part #
C4267248
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 600mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS