Y162614K3000B0W
MFR.Part #
Y162614K3000B0W
JLCPCB Part #
C4266507
Description
-55℃~+150℃ 14.3kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount