Y162514K0000B0W
MFR.Part #
Y162514K0000B0W
JLCPCB Part #
C4239508
Description
-55℃~+150℃ 14kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount