BFC233914273
MFR.Part #
BFC233914273
JLCPCB Part #
C3295339
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 27nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS