Y1626110R000Q9R
MFR.Part #
Y1626110R000Q9R
JLCPCB Part #
C3961344
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS