Y1624110R000Q9R
MFR.Part #
Y1624110R000Q9R
JLCPCB Part #
C4025591
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS