Y1453750R000V9L
MFR.Part #
Y1453750R000V9L
JLCPCB Part #
C1485575
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS