Y1453750R000F9L
MFR.Part #
Y1453750R000F9L
JLCPCB Part #
C1475484
Description
-55℃~+125℃ 600mW 750Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS