Y14543K20000V9L
MFR.Part #
Y14543K20000V9L
JLCPCB Part #
C1485312
Description
-55℃~+125℃ 3.2kΩ 600mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS