Y1172324R000T9R
MFR.Part #
Y1172324R000T9R
JLCPCB Part #
C4245550
Description
-55℃~+150℃ 100mW 324Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS