Y1172374R000T9R
MFR.Part #
Y1172374R000T9R
JLCPCB Part #
C4191210
Description
-55℃~+150℃ 100mW 374Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS