Y1121511R000T0L
MFR.Part #
Y1121511R000T0L
JLCPCB Part #
C4293983
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 511Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount