Y1624657R000B9W
MFR.Part #
Y1624657R000B9W
JLCPCB Part #
C3987686
Description
-55℃~+150℃ 200mW 657Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS