Y1121511R000A9L
MFR.Part #
Y1121511R000A9L
JLCPCB Part #
C4301220
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 511Ω ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS