Y112130K9000T0R
MFR.Part #
Y112130K9000T0R
JLCPCB Part #
C4112605
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 30.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount