Y11219R60000C9L
MFR.Part #
Y11219R60000C9L
JLCPCB Part #
C4260846
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 9.6Ω Metal Foil Resistor ±0.25% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS