Y174511K0000Q0L
MFR.Part #
Y174511K0000Q0L
JLCPCB Part #
C4337608
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 160mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount