Y11190R50000F9W
MFR.Part #
Y11190R50000F9W
JLCPCB Part #
C4059462
Package
SMD,4.1x2.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 500mΩ ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,4.1x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS