RNC55J5692BSRE8
MFR.Part #
RNC55J5692BSRE8
JLCPCB Part #
C3395234
Description
-65℃~+175℃ 125mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors