Y007550K0000F9L
MFR.Part #
Y007550K0000F9L
JLCPCB Part #
C1460787
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS