Y08500R01000J9R
MFR.Part #
Y08500R01000J9R
JLCPCB Part #
C4220234
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 10mΩ 500mW ±2ppm/℃ ±5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS