Y07852R64350B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07852R64350B9L
JLCPCB Part #
C1477426
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.6435Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS